top of page
EKİP OLDUK (2)_edited.jpg

HAKKINDA

'Ekolojik Yolum' ekolojik yaşam pratiklerini dijital platformlar üzerinden geniş kitlelere aktarmayı amaçlayan bir sosyal girişimdir. Zehirsiz beslenme, temizlik, bakım ipuçları ile kişilerin sağlık ve hayat kalitesini yükseltmeyi, sürdürülebilir alışveriş, giyim, yaşam pratikleri, bütünü gözeten öneriler ve gönüllü sadeleşme ile ekolojiye dair farkındalığın artmasını amaçlar.

Atıksız, zehirsiz, adil tüketim tercihleri ile doğayı gözetir. Bireysel etkilerin büyüyerek toplumsal etkiye dönüşmesini, iklim krizi konusunda aksiyon

alınmasını amaçlar. İşbirlikleri ile doğa dostu, sürdürülebilir marka ve girişimlerin takipçi kitlesine tanıtılarak, kitlelere ulaşmasını sağlar.

EKİP

2020 yılında kurulan 'Ekolojik Yolum' kuruluşundan üç yıl sonra bir hayalini daha gerçekleştirerek ekipleşmenin mutluluğunu yaşıyor.

Gözde Özbey Kılınç

2020 yılında 'Ekolojik Yolum'u kurdu. İlk olarak Blog ve İnstagramda içerik üreterek başladı. TikTok ve Youtube ile iletişim ağlarını genişletti. Yanı sıra ekolojik yaşam konusunda çeşitli eğitimler verdi, farklı projelerde yer aldı. Girişimi daha da iyileştirmek, daha çok insana ulaşmak için çalışıyor. Kurum ve marka işbirlikleri ile farklı kitlelere ulaşmak için emek veriyor. Birlikte üretmekten büyük keyif alıyor. 

Adsız tasarım (4).png

Aslı Köslüoğlu Tazeçiçek

Ekolojik yolculuğu Ekolojik Yolum Instagram hesabı paralelinde başladı. Zamanla yaptığı okumalar ve kurumsal alandaki çalışma ve eğitimlerin de neticesinde gelişerek devam etti. Yaklaşık on yıldır kurumsal iletişim ve pazarlama stratejileri alanında çalışan Tazeçiçek, bu kıymetli amaç uğrunda,iletişim ve eğitim sorumlumuz olarak çaba harcamaktan ve ekibimizin parçası olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyor.

bottom of page